Ofertă refuzată Cumpărare directă

GLUCOZA 5% SOL PERFUZ X 250ML

Număr anunț
DA21792830
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC "AVRAM IANCU" ORADEA (CUI 4784130)
Furnizor / câștigător
FLOREDANA FARM SRL (CUI 23556588)
Cod CPV
33692700-4 · Solutii de glucoza (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.040 RON
Valoare finală
3.040 RON
Data publicării
20.11.2018 09:23
Data finalizării
22.11.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.