Ofertă acceptată Cumpărare directă

Recipient/Recipiente/Recipienti 7 L BIOSAFE=Cutie plastic colectare intepatoare-taietoare CU ADR

Număr anunț
DA22294955
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
ALPHA BRIO MEDICAL SRL (CUI RO15788340)
Cod CPV
33141123-8 · Recipiente pentru ace (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.290 RON
Valoare atribuită
13.290 RON
Data publicării
28.01.2019 15:51
Termen limită
02.02.2019 17:00
Data finalizării
30.01.2019 08:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.290 RON

din 13.290 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.