Ofertă acceptată Cumpărare directă

SCUTECE PENTRU ADULTI

Număr anunț
DA21818005
Autoritate contractantă
Unitatea de Asistenta Medico Sociala Agigea (CUI 15657743)
Furnizor / câștigător
TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI RO9693687)
Cod CPV
33751000-9 · Scutece de unica folosinta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.351,20 RON
Valoare atribuită
13.584 RON
Data publicării
21.11.2018 14:46
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 08:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.584 RON

din 13.351,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.