Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizarea a 2 aspiratoare pentru asigurarea serviciului de curatenie- Primaria Municipiului Deva

Număr anunț
DA21829212
Autoritate contractantă
Municipiul Deva (CUI 4374393)
Furnizor / câștigător
VIVA METAL DECOR SRL (CUI RO17295275)
Cod CPV
39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
485,70 RON
Valoare atribuită
485,70 RON
Data publicării
22.11.2018 13:14
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 13:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

485,70 RON

din 485,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.