Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie materiale montaj stalpi Podul Vezii

Număr anunț
DA21432541
Autoritate contractantă
Serviciul Public-GOSPODARIE COMUNALA BLAJ (CUI RO13947058)
Furnizor / câștigător
NADIU CRIST S.R.L. (CUI RO16410856)
Cod CPV
44512910-4 · Varfuri de burghiu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
984,69 RON
Valoare atribuită
984,69 RON
Data publicării
10.10.2018 10:21
Termen limită
16.10.2018 17:00
Data finalizării
11.10.2018 13:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

984,69 RON

din 984,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.