Ofertă acceptată Cumpărare directă

DISPENSER TORK HARTIE; DEZINFECTANT ; COS INOX CU PEDALA ; COS CU PEDALA

Număr anunț
DA22358292
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
Furnizor / câștigător
AMADOCOM SRL (CUI RO10374347)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.798 RON
Valoare atribuită
28.798 RON
Data publicării
07.02.2019 07:14
Termen limită
12.02.2019 17:00
Data finalizării
08.02.2019 13:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.798 RON

din 28.798 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.