- Număr anunț
- DA21823129
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL TERITORIAL PENTRU CALITATEA SEMINTELOR SI MATERIALULUI SADITOR (CUI 13649329)
- Furnizor / câștigător
- SC AUTOLYD COM SRL Buzau (CUI RO4103432)
- Cod CPV
- 34640000-5 · Elemente auto (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 593,29 RON
- Valoare atribuită
- 593,29 RON
- Data publicării
- 22.11.2018 09:42
- Termen limită
- 27.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.11.2018 11:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
593,29 RON
din 593,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro