Ofertă acceptată Cumpărare directă

SUPERLUX MSK 10B P SET

Număr anunț
DA21820113
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Paltinoasa (CUI 18252418)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI RO18996892)
Cod CPV
32341000-5 · Microfoane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
384,88 RON
Valoare atribuită
384,88 RON
Data publicării
21.11.2018 16:48
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 17:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

384,88 RON

din 384,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.