Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 24,1% sub estimat
UMIDIFICATOR SI SERTAR RECIPIENT UMIDIFICARE
- Număr anunț
- DA21811444
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI RO2836925)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.934,81 RON
- Valoare atribuită
- 2.984,81 RON 24,1% sub estimat
- Data publicării
- 21.11.2018 11:17
- Termen limită
- 26.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.11.2018 07:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.984,81 RON
din 3.934,81 RON estimat
24,1%
Adjudecat la 75,9% din estimat · economie 950 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.