Ofertă acceptată Cumpărare directă

Roata de masurat distante cu afisaj digital RollPilot D12

Număr anunț
DA21808883
Autoritate contractantă
ORAS BABENI (CUI 2541177)
Furnizor / câștigător
MAGNET CENTER S.R.L. (CUI RO24813531)
Cod CPV
34965000-9 · Echipament de masurare a distantei (DME) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
525,21 RON
Valoare atribuită
525,21 RON
Data publicării
21.11.2018 09:56
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 08:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

525,21 RON

din 525,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.