Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 8,8% sub estimat

Paine alba batuta ( coapta in cuptor de caramida ), Branzoaica 100g

Număr anunț
DA22306523
Autoritate contractantă
Colegiul Economic "Iulian Pop (CUI 4722480)
Furnizor / câștigător
ONCOS PROD SRL (CUI RO15111694)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
148,50 RON
Valoare atribuită
135,50 RON 8,8% sub estimat
Data publicării
30.01.2019 09:36
Termen limită
04.02.2019 17:00
Data finalizării
30.01.2019 10:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

135,50 RON

din 148,50 RON estimat 8,8%

Adjudecat la 91,2% din estimat · economie 13 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.