Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inchiriere utilaj -cilindru compactor in comuna Ciumeghiu,judetul Bihor

Număr anunț
DA21440294
Autoritate contractantă
Comuna Ciumeghiu (Consiliul Local Ciumeghiu) (CUI 4641300)
Furnizor / câștigător
GIORGENIC TRANS SRL (CUI 14574887)
Cod CPV
45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.000 RON
Valoare atribuită
8.000 RON
Data publicării
10.10.2018 15:10
Termen limită
15.10.2018 17:00
Data finalizării
10.10.2018 15:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.000 RON

din 8.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.