Ofertă acceptată Cumpărare directă

Butoi clor 450 litri; Butoi clor 800 litri

Număr anunț
DA21803460
Autoritate contractantă
AQUABIS SA BISTRITA-NASAUD (CUI RO566787)
Furnizor / câștigător
BETA SA (CUI RO1154660)
Cod CPV
44613400-4 · Containere de stocare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.800 RON
Valoare atribuită
29.800 RON
Data publicării
20.11.2018 14:44
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 11:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.800 RON

din 29.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.