Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Oferta de pret conform anuntului de publicitatea nr. ADV1060386
- Număr anunț
- DA22367990
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Spitalul Militar de Urgenta "Dr. Constantin Papilian"Cluj-Napoca (U.M 02454) (CUI 5399442)
- Furnizor / câștigător
- INK BIROTICA SRL (CUI RO32794252)
- Cod CPV
- 39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 545,68 RON
- Valoare atribuită
- 545,68 RON
- Data publicării
- 08.02.2019 09:35
- Termen limită
- 13.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.02.2019 14:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
545,68 RON
din 545,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro