Ofertă acceptată Cumpărare directă

Executie lucrari de inlocuire de conducte de distributie sistem de abur-condens, Penitenciarul Aiud

Număr anunț
DA21826154
Autoritate contractantă
Penitenciarul Aiud (CUI 24920627)
Furnizor / câștigător
COMTERM INVEST SRL (CUI 12361289)
Cod CPV
45351000-2 · Lucrari de instalare de inginerie mecanica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
74.526,06 RON
Valoare atribuită
74.526,06 RON
Data publicării
22.11.2018 11:27
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 13:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

74.526,06 RON

din 74.526,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.