Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie ,,Articole birou"

Număr anunț
DA22366138
Autoritate contractantă
COMUNA FALCOIU JUD. OLT (CUI 4549991)
Furnizor / câștigător
DAMIART ADVERTISING SRL (CUI RO25637867)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.242,22 RON
Valoare atribuită
1.242,22 RON
Data publicării
07.02.2019 15:34
Termen limită
13.02.2019 17:00
Data finalizării
08.02.2019 11:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.242,22 RON

din 1.242,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.