Ofertă acceptată
Cumpărare directă
OTEL BETON, SARMA, CUIE ...
- Număr anunț
- DA22365143
- Autoritate contractantă
- r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
- Furnizor / câștigător
- VSA INTERNATIONAL SRL (CUI RO9575800)
- Cod CPV
- 44330000-2 · Bare, tije, sarma si profile utilizate in constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.515 RON
- Valoare atribuită
- 30.515 RON
- Data publicării
- 07.02.2019 14:27
- Termen limită
- 12.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.02.2019 14:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
30.515 RON
din 30.515 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro