Ofertă acceptată Cumpărare directă

Camera video audio de 2Mpxl Hikvision

Număr anunț
DA21806240
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU (CUI 4266294)
Furnizor / câștigător
ZENDORA TECH SRL (CUI RO29135995)
Cod CPV
35120000-1 · Sisteme si dispozitive de supraveghere si de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.100 RON
Valoare atribuită
1.100 RON
Data publicării
20.11.2018 22:16
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 09:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.100 RON

din 1.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.