Ofertă acceptată Cumpărare directă

Teava PVC-KG, teava PEHD ...

Număr anunț
DA22302258
Autoritate contractantă
r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
Furnizor / câștigător
PROGRES STYLE SRL (CUI RO14824525)
Cod CPV
44162300-6 · Conducte de evacuare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.177 RON
Valoare atribuită
3.177 RON
Data publicării
29.01.2019 13:45
Termen limită
03.02.2019 17:00
Data finalizării
29.01.2019 13:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.177 RON

din 3.177 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.