Ofertă acceptată Cumpărare directă

directa

Număr anunț
DA21823804
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA TARGU NEAMT (CUI 2614309)
Furnizor / câștigător
ALVIC PLAST SRL-D (CUI 35337611)
Cod CPV
33711110-1 · Deodorante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.975 RON
Valoare atribuită
4.975 RON
Data publicării
22.11.2018 10:06
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 13:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.975 RON

din 4.975 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.