Ofertă acceptată Cumpărare directă

SCENOTEHNICA - SONORIZARE - LUMINI- 30 noiembrie

Număr anunț
DA21818438
Autoritate contractantă
ORASUL FILIASI (CUI 4553372)
Furnizor / câștigător
JULIA JIANU CONCERT SRL (CUI 38186629)
Cod CPV
92370000-5 · Servicii prestate de tehnicieni audio (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.890 RON
Valoare atribuită
7.890 RON
Data publicării
21.11.2018 15:02
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 14:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.890 RON

din 7.890 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.