Ofertă refuzată Cumpărare directă

Engerix B adulti 20mcg/ml susp.inj*1ser.pre*1ml F (VACCIN HEPATITIC B)-6311

Număr anunț
DA22297336
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL GHEORGHENI (CUI 4367370)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
Cod CPV
33651680-8 · Vaccinuri impotriva hepatitei B (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.631,20 RON
Valoare finală
6.631,20 RON
Data publicării
29.01.2019 09:46
Data finalizării
30.01.2019 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.