Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciu de inspectie tehnica autovehicul cu masa maxima autorizata peste 3.5 t.

Număr anunț
DA22284555
Autoritate contractantă
U.M.01119 BRASOV (CUI 13844907)
Furnizor / câștigător
CONICA SRL (CUI RO1122510)
Cod CPV
71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168,06 RON
Valoare atribuită
168,06 RON
Data publicării
25.01.2019 19:24
Termen limită
02.02.2019 17:00
Data finalizării
30.01.2019 09:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168,06 RON

din 168,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.