Ofertă acceptată Cumpărare directă

Scaune -Serviciul relatii cu Publicul, Organizare Alegeri si Serviciul Investitii, Achizitii Publice

Număr anunț
DA22347346
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BUZAU (CUI 4233874)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39113000-7 · Diverse scaune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.523,48 RON
Valoare atribuită
1.523,48 RON
Data publicării
05.02.2019 14:13
Termen limită
13.02.2019 17:00
Data finalizării
08.02.2019 10:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.523,48 RON

din 1.523,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.