Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipament sportiv volei

Număr anunț
DA22299497
Autoritate contractantă
SPORT CLUB MUNICIPAL GLORIA BUZAU (CUI 38078481)
Furnizor / câștigător
FRATELLI SPORTS SRL (CUI RO25068338)
Cod CPV
18412000-0 · Imbracaminte sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
711,76 RON
Valoare atribuită
711,76 RON
Data publicării
29.01.2019 11:28
Termen limită
03.02.2019 17:00
Data finalizării
29.01.2019 11:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

711,76 RON

din 711,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.