Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DULAP conform anuntului publicitar ADV 1049297
- Număr anunț
- DA21817715
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01144 (CUI 27367077)
- Furnizor / câștigător
- ELITEMOB SRL (CUI 15129330)
- Cod CPV
- 39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.016,81 RON
- Valoare atribuită
- 2.016,81 RON
- Data publicării
- 21.11.2018 14:36
- Termen limită
- 26.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.11.2018 15:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.016,81 RON
din 2.016,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro