Ofertă refuzată Cumpărare directă

Sapun spuma Premium 1L S4

Număr anunț
DA22311110
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca (CUI 4426352)
Furnizor / câștigător
BUNZL ROMANIA S.R.L. (CUI RO8808509)
Cod CPV
33711900-6 · Sapun (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
602,28 RON
Valoare finală
753,30 RON
Data publicării
30.01.2019 13:08
Termen limită
04.02.2019 17:00
Data finalizării
30.01.2019 15:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.