Ofertă acceptată Cumpărare directă

GUMA DE STERS - RADIERA

Număr anunț
DA22308924
Autoritate contractantă
ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
Furnizor / câștigător
INK BIROTICA SRL (CUI RO32794252)
Cod CPV
30192100-2 · Radiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16,25 RON
Valoare atribuită
16,25 RON
Data publicării
30.01.2019 11:22
Termen limită
04.02.2019 17:00
Data finalizării
30.01.2019 15:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16,25 RON

din 16,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.