Ofertă acceptată
Cumpărare directă
paine
- Număr anunț
- DA21441131
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC "CAROL I (CUI 3126780)
- Furnizor / câștigător
- ROXION DESFACERE S.R.L. (CUI 39845477)
- Cod CPV
- 15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 426,88 RON
- Valoare atribuită
- 464 RON
- Data publicării
- 10.10.2018 15:58
- Termen limită
- 15.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.10.2018 12:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
464 RON
din 426,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro