Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Stampile personalizata AS1FP, TREZ S1-Referat nr.MBR_DSI587/10.01.2019, nr.787/11.01.2019
- Număr anunț
- DA22307464
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BUCURESTI (CUI 4193117)
- Furnizor / câștigător
- BIROTICA RS SRL (CUI RO32329177)
- Cod CPV
- 30192153-8 · Stampile cu text (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 125 RON
- Valoare atribuită
- 125 RON
- Data publicării
- 30.01.2019 10:21
- Termen limită
- 04.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 30.01.2019 12:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
125 RON
din 125 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro