Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Com Tutora- Program Scoli

Număr anunț
DA21440995
Autoritate contractantă
Comuna Tutora (Primaria comunei TUTORA) (CUI 4540224)
Furnizor / câștigător
AGROPAN IMPEX SRL (CUI RO15576550)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.562,55 RON
Valoare atribuită
7.562,55 RON
Data publicării
10.10.2018 15:49
Termen limită
15.10.2018 17:00
Data finalizării
10.10.2018 15:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.562,55 RON

din 7.562,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.