Ofertă acceptată Cumpărare directă

Canon CRG725 cartus toner LBP6000 Buc 3 224 672 2 HP CE285A cartus toner black nr.85A 1.6K PP1102 B

Număr anunț
DA21820899
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 13 (CUI 29345547)
Furnizor / câștigător
VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.924,30 RON
Valoare atribuită
1.924,30 RON
Data publicării
22.11.2018 07:30
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.924,30 RON

din 1.924,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.