Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare placuta informativa publicitara permanenta

Număr anunț
DA21817045
Autoritate contractantă
Comuna Fartatesti (Primaria Fartatesti) (CUI 2541592)
Furnizor / câștigător
SC PUBLIKAT UP S.R.L. (CUI RO30467793)
Cod CPV
39294100-0 · Produse informative si de promovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
583,20 RON
Valoare atribuită
583,20 RON
Data publicării
21.11.2018 14:15
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 11:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

583,20 RON

din 583,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.