Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hârtie imprimantă Zoll compatibilă cu defibrilatorul monitor X Series

Număr anunț
DA22300448
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN SUCEAVA (CUI 7409380)
Furnizor / câștigător
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI RO24205100)
Cod CPV
30197641-1 · Hartie termografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.710 RON
Valoare atribuită
23.380 RON
Data publicării
29.01.2019 12:09
Termen limită
04.02.2019 17:00
Data finalizării
30.01.2019 10:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.380 RON

din 21.710 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.