Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Achizitie HUSE AUTO DACIA DUSTER
- Număr anunț
- DA21805784
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BIHOR (CUI 4244997)
- Furnizor / câștigător
- CONVENABIL SRL (CUI RO7898600)
- Cod CPV
- 39500000-7 · Articole textile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 336,13 RON
- Valoare finală
- 336,13 RON
- Data publicării
- 20.11.2018 16:41
- Data finalizării
- 22.11.2018 15:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.