Ofertă acceptată Cumpărare directă

Frigider cu 1 usa GORENJE RB6152BW, 254 l, 145 cm, A++, alb

Număr anunț
DA21819235
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39711130-9 · Frigidere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.260,42 RON
Valoare atribuită
1.260,42 RON
Data publicării
21.11.2018 15:34
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 08:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.260,42 RON

din 1.260,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.