Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Echipament aer conditionat pt Dotare serviciu social si educational, comuna Ciinenim jud Valcea
- Număr anunț
- DA21818454
- Autoritate contractantă
- Comuna Caineni (CUI 2541681)
- Furnizor / câștigător
- UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI RO31306086)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.500 RON
- Valoare atribuită
- 7.500 RON
- Data publicării
- 21.11.2018 15:03
- Termen limită
- 27.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.11.2018 14:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.500 RON
din 7.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro