Ofertă acceptată Cumpărare directă

Film fax compatibil PANASONIC KX-FA52 KX-FA91

Număr anunț
DA22363734
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA DE METEOROLOGIE RA (CUI RO11672708)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117,68 RON
Valoare atribuită
117,68 RON
Data publicării
07.02.2019 13:09
Termen limită
12.02.2019 17:00
Data finalizării
08.02.2019 09:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

117,68 RON

din 117,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.