Ofertă acceptată Cumpărare directă

AMIOKORDIN 150mg/3ml*5 Fi sol. inj. 3ml

Număr anunț
DA22307017
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC VALENII DE MUNTE (CUI 2844200)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA UNIFARM SA (CUI RO11653560)
Cod CPV
33622000-6 · Medicamente pentru sistemul cardiovascular (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
296 RON
Valoare atribuită
296 RON
Data publicării
30.01.2019 10:01
Termen limită
04.02.2019 17:00
Data finalizării
30.01.2019 13:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

296 RON

din 296 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.