Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hidrocortizon ZENTIVA 19.6 mg/5 ml x 5 fi

Număr anunț
DA22306656
Autoritate contractantă
UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA SUICI (CUI 16047069)
Furnizor / câștigător
GEONET SRL (CUI 13884170)
Cod CPV
33642200-4 · Corticosteroizi pentru uz sistemic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
103,44 RON
Valoare atribuită
103,44 RON
Data publicării
30.01.2019 09:43
Termen limită
04.02.2019 17:00
Data finalizării
30.01.2019 11:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

103,44 RON

din 103,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.