Ofertă acceptată Cumpărare directă

ROLLER KIT ASSEMBLY

Număr anunț
DA22341285
Autoritate contractantă
JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI RO10839469)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
228,70 RON
Valoare atribuită
243,70 RON
Data publicării
05.02.2019 08:59
Termen limită
12.02.2019 17:00
Data finalizării
08.02.2019 11:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

243,70 RON

din 228,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.