Ofertă refuzată Cumpărare directă

SARE(industriala)

Număr anunț
DA21818709
Autoritate contractantă
ORASUL TOPOLOVENI (CUI 4229725)
Furnizor / câștigător
SC RELDANY FRUCT AG SRL (CUI RO30313077)
Cod CPV
14410000-8 · Sare gema (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
700 RON
Valoare finală
700 RON
Data publicării
21.11.2018 15:12
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 15:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.