Ofertă acceptată Cumpărare directă

Revizii + REPARATII LA ATV DIN UM 01534 BRETCU,UM 01545 APATA SI UM 01630 ARCUS

Număr anunț
DA21433375
Autoritate contractantă
U.M.01545 (CUI 4523223)
Furnizor / câștigător
LOGISTIC SPORT SRL (CUI RO19080523)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.342 RON
Valoare atribuită
3.342 RON
Data publicării
10.10.2018 10:54
Termen limită
15.10.2018 17:00
Data finalizării
10.10.2018 10:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.342 RON

din 3.342 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.