Ofertă acceptată Cumpărare directă

Registre evidenta procese verbale sedinte comisie

Număr anunț
DA22296230
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI MARAMURES (CUI 15331312)
Furnizor / câștigător
EUROTIP SRL (CUI RO12472503)
Cod CPV
22810000-1 · Registre din hartie sau din carton (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
522 RON
Valoare atribuită
522 RON
Data publicării
29.01.2019 08:51
Termen limită
03.02.2019 17:00
Data finalizării
29.01.2019 13:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

522 RON

din 522 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.