Ofertă acceptată Cumpărare directă

Monitor LED Acer V206HQLBB 20 inch, format 16:9, VGA, negru (UM.IV6EE.B01) si Memorie RAM 2 GB DDR3

Număr anunț
DA22364865
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA IANCU DE HUNEDOARA AL JUDETULUI HUNEDOARA (CUI 4374318)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
Cod CPV
32323100-4 · Monitoare video color (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
610 RON
Valoare atribuită
610 RON
Data publicării
07.02.2019 14:10
Termen limită
12.02.2019 17:00
Data finalizării
07.02.2019 14:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

610 RON

din 610 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.