Ofertă acceptată
Cumpărare directă
6490 4600-SOLUTIE CURATAT GARNITURI DE ETANSARE 300ML R580 /[1]
- Număr anunț
- DA22310993
- Autoritate contractantă
- / J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
- Furnizor / câștigător
- FOERCH SRL (CUI RO22816329)
- Cod CPV
- 24960000-1 · Diferite produse chimice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 829,44 RON
- Valoare atribuită
- 829,44 RON
- Data publicării
- 30.01.2019 13:03
- Termen limită
- 04.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 30.01.2019 13:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
829,44 RON
din 829,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro