Ofertă acceptată Cumpărare directă

TERMOHIGROMETRE DIGITALE / TERMOMETRU +UMIDOMETRU / TERMOHIGROMETRU DIGITAL *GERMANIA*

Număr anunț
DA22360811
Autoritate contractantă
SPITAL GENERAL C.F. SIMERIA (CUI 4375160)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
Cod CPV
38931000-0 · Aparate de verificare a temperaturii si a umiditatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
467,50 RON
Valoare atribuită
467,50 RON
Data publicării
07.02.2019 10:26
Termen limită
12.02.2019 17:00
Data finalizării
07.02.2019 11:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

467,50 RON

din 467,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.