Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitionare servicii de monitorizare presa conform anunt publicitar
- Număr anunț
- DA22303833
- Autoritate contractantă
- Ministerul Justitiei (CUI 4265841)
- Furnizor / câștigător
- AGENTIA NATIONALA DE PRESA AGERPRES (CUI 24292654)
- Cod CPV
- 92400000-5 · Servicii de agentii de presa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.900 RON
- Valoare atribuită
- 20.900 RON
- Data publicării
- 29.01.2019 15:07
- Termen limită
- 04.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 30.01.2019 13:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
20.900 RON
din 20.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro