Ofertă acceptată Cumpărare directă

CAMIN APOMETRU D.500 H1200 ECHIPAT CU CAPAC + TUB PE D.25 + APOMETRU DN20

Număr anunț
DA22300595
Autoritate contractantă
COMUNA ROSIILE (PRIMARIA COMUNEI ROSIILE) (CUI 2539495)
Furnizor / câștigător
VILFOREST SRL (CUI RO12617485)
Cod CPV
44424100-9 · Carcase pentru contoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34.871,76 RON
Valoare atribuită
34.871,76 RON
Data publicării
29.01.2019 12:16
Termen limită
03.02.2019 17:00
Data finalizării
30.01.2019 08:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.871,76 RON

din 34.871,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.