Ofertă acceptată Cumpărare directă

Proiecte tehnice si detalii de executie pentru sisteme de iluminat edilitare

Număr anunț
DA21818705
Autoritate contractantă
Comuna Cazanesti (Primaria Cazanesti) (CUI 4426450)
Furnizor / câștigător
DAVIDE EL BRAVO SRL (CUI RO31700497)
Cod CPV
71242000-6 · Pregatire de proiecte si proiectare, estimare a costurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.000 RON
Valoare atribuită
9.000 RON
Data publicării
21.11.2018 15:12
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 15:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.000 RON

din 9.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.